Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Cluster Meeting

Pravidelné měsíční setkání všech aupair z mé oblasti se včera uskutečnilo v horském centru Campgaw, kam jsme vyrazili na umělé sněhové bobové dráhy.... Plánovaný začátek v osm hodin večer, předpokládaný konec něco po desáté.... Mě to vyšlo akorát s tím koncem, protože jsem cestou zabloudila a místo dvaceti minut jsem jela hodinu a půl - a kolem mě jen černočerný les... no, děs... Ale nakonec se poštěstilo a s pomocí mapy jsem do cíle dorazila... a ještě jsem si s holkama pořádně zajezdila... kolikrát to byla fakt rychlost... :-)
No, a dneska žádná sranda nebude, protože od šesti večer pracuji až do jedné ráno... ach jo... ať žije babysitting!

2 Komentáře:

  1. vousáč řekl(a)...
     

    Slečna je básnířka, černočerný les, no běs...??

  2. Vorajda řekl(a)...
     

    Pomyslela jsem si totez...:o)) Luci, do jedne? No potes! :o))

Okomentovat