Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Prázdniny

Poslední týdny jako au-pair jsem se svojí hostitelskou rodinkou strávila na pláži... Práce bylo sice spousta, ale téměř každý den jsem si našla chviličku na oceán... :-)
A po večerech jsem šila šatičky pro Barbie :-) - mimochodem, věnovala jsem je tchýni, která je velkou sběratelkou panenek Barbie - má jich snad kolem stovky!!!
No, a jinak jsem samozřejmě měla o zábavu postaráno díky mým holčinám :-)
A pak už přišlo stěhování...
Naštěstí ne daleko... teď bydlím u George a tento víkend jsem mu uklidila, zorganizovala a přestěhovala celý pokoj - ten se ale má, co? :-)))

0 Komentáře:

Okomentovat