Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

:-)

Jelikož bylo včera krásných 22°C, nějak na mě dorazila jarní nálada. Vyrazila jsem tedy do obchodu s výtvarnými potřebami a vytvořila věnec na dveře. Tak se pokochejte :-)

4 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Takova jarni idyla! Opet vam to moc slusi! A venec je krasnej. (My jsme mimochodem v ten samy den sli take do "vytvarneho obchodu" - Michaels).
  Mejte se, pac a pusu!

 2. holkamodrooka řekl(a)...
   

  no, tady jsem Michaels jeste nevidela, musi mi vystacit Hobby Lobby.. a na ty fotce se teda oba krenime, protoze nam svitilo slunicko do oci :-)))
  Ale jinak moc diky :-)

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  to se vám to holky nakupuje ve výtvarných obchodech. A já to musím dělat "na koleně" J.

 4. J3nn řekl(a)...
   

  Ur cute

Okomentovat