Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

OKLAHOMA

Tak už je to za námi!
Ve středu 16. května jsme odevzdali klíče od bytu v Mississippi a vyrazili na dlouhou, přímo dlouhatánskou cestu, která trvala 11 hodin první den a 8 hodin den druhý. Samozřejmě den číslo jedna byl mnohem horší, hlavně ta nekonečná Louisiana, přes kterou jsme se museli dostat do Texasu. Ze středy na čtvrtek jsme přespali v krásném hotýlku a následující den byl mnohem lepší, na programu byl totiž jen maličký kousek Texasu a pak už jen pár hodin přes Oklahomu. Všechno jsme to krásně zvládli, auta také, a spokojeně jsme dorazili do cíle. Ubytováni jsme byli v hotelu na základně, jelikož jsme museli na náš nový domov čekat až do středy 23. května. George dostal osm dní volno, tak jsme byli okoukávat okolí Oklahoma City a základnu, která je obrovská.
Teď už jsme vcelku zabydlení, jen pár krabic musím dovybalit. A začínáme projekty k vylepšení toho našeho nového bydlení. Včera jsem ušila závěsy do jídelny a dneska jsme natírali jídelní stůl a židle, takže snad zítra přihodím fotečky Před/Po.
Tak snad info prozatím dostačující, každopádně závěrem jen shrnutí, že je to tu moc hezké, krásná příroda a stovky obchoďáků a restaurací - takže si tu každý najde svoje :-)

A dodatečně ještě přidávám mapku naší trasy:

4 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahojky ty naše cestovatelko!! Teeeda Oklahoma je fakt hezká...asi ze sebe udělám blba, ale dost mi to připomíná ČR-teda myslím tím přírodu...(mimo toho kaktusu:)) No tak hlavně ať se Vám tam vše daří..:) Já bych tohle stěhování nezvládala...říká se, že je lepší 2x vyhořet než jednou se stěhovat...Je podle mě je to pravda... Za posl. rok jsem se stěhovala 2x a mám toho dost na celej život..:) Jo mám novinku!! za 14 dní budu mít psí miminko!!! Už se nemůžu dočkat...Bude to maltézáček, takže malej bílej uzlíček...A zjistitli jsme, že vybrat jméno je nadlidskej výkon-fantazii se narozdíl od lidských dětí meze nekladou...líbil by se mi Elvis(mamky manžel ale Elsise zbožňuje, takže mám útrum), ale asi to bude Enrique-Enriquito, Quique, Rico-dá se s tím hezky hrát...kdyby byl nějaký jiný nápad, budu ráda za náměty!!!:)NO, budu končit...tak zatim paaaaaaaaaaaaa Aňa

 2. Milča řekl(a)...
   

  Ahoj Luci, to jsem rada, ze jste to zvladli, myslela jsem na Vas :) Mno musim se pridat k Ane, pac ta krajina mi taky pripomina tu v CR, hlavne to jak tam ses mezi tema kytickama :) Ani at to psi miminko nezlobi a prihod nejake foto :) Holky mejte se hezky a zase se ozvete, Milca

 3. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Ahoj holky,
  no, musim s vami souhlasit, taky jsme s georgem rikali, ze nam ta krajina pripomina cechy...
  Anicce take gratuluji k psimu miminku, s temi jmeny mas pravdu, je to docela orisek :-)
  tak se zatim mejte hezky, dekuji za navstevu :-)

 4. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoooj, tak už to máme, po velkém kompromisu to bude Andy...Bože to byla dřina...:)cca 15. bude doma, takže potom až budou fotky, tak pošlu...Konečně si budu moct vylevat svoje mateřský pudy..:p Co jinak, co je u vás nového?? Aňa

Okomentovat