Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Letem světem

Tak jsem snad tentokrát zlomila svůj rekord v nepsaní příspěvků. Pokusím se to tedy nějak v rychlosti dohnat.
Než jsme odletěli do Čech, šli jsme s Georgovými kamarády do jednoho z místních barů, odtamtud tedy fotečka. Pak jsme si také koupili nový gauč, který si tedy ještě pořád nemůžeme vynachválit :-)

No, a od 22.září do 13.října jsme si užívali Čech. Snad jsme se zvládli i s většinou z vás vidět a jestli ne, tak snad příště :-) Foteček máme přes sedm set, což sem rozhodně dávat nebudu, zas tak moc vás trápit nechci, nejdřív to musím pořádně probrat a pak možná nějakou přihodím.
V pondělí odpoledne jsme po dlouhém letu přistáli v Oklahomě, kde nás kromě deštivého počasí, které se teda už naštěstí vybralo, přivítaly i nižší ceny benzinu, což nás tedy příjemně potěšilo. Ve středu jsme tedy už zase nastoupili do práce a všechno je zpátky při starém. Děti prý beze mě ve školce byly úplně příšerný, a tu učitelku, co tam místo mě měla být ty tři týdny, dokonce vyhodili (usnula totiž). Takže už se na mě jak rodiče, tak paní ředitelka těšily - no, a jak to vypadá, tak se mi to možná i pozitivně odrazí na platu :-) Teď máme ve školce "soutěž" mezi třídami - kdo bude mít nejuklizenější a nejhezčeji vyzdobenou třídu (do Halloweena) získá $100, takže si dělám docela velký naděje. Hned jsem se s dětmi dala do různého vyrábění, tak vám to pak později trošku povyfotím.
Závěrem bych chtěla ještě poděkovat všem příbuzným, přátelům a známým za jejich pohostinnost během našeho pobytu v ČR.
No, a jinak už nám nezbývá než se těšit na Dášu a Mika (snad to vyjde :-) a pak na vánoční návštěvu Georgových rodičů.
Tak snad na brzkou napsanou :-)

7 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Vitej zpet v USA!
  V Kalifornii je krasne slunecno :-)
  Hezkeh gauc - my mame podobnej. No fakt.
  Ivana

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Diky.. my uz mame taky slunecno, i kdyz teda asi ne tak jako v CA :-)

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoj Luci, jsem moc ráda, že jsem Tě viděla! :o) Bylo to fajn, Milča

 4. Anonymní řekl(a)...
   

  Prosim te, jak sis dala na blog to odebirani novinek mailem? Ja to chci taky :-)
  I kdyz teda ja jsem se prihlasila na odber novinek z tvyho blogu a neprislo mi nic, ze tu mas novej prispevek.
  Dik
  Ivana

 5. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Novinky se vzdycky aktualizuji v deset hodin vecer meho casu. Tentokrat jsem prispevek psala az kolem jedenacte, tudiz bude oznameni rozeslano az dnes :-)
  Na svoje stranky si to muzes dat jednoduse a to vytvoreniim uctu na www.feedburner.com (samozrejme zdarma), jdi do "Publicize" a potom klikni na "Email Subscriptions". Kdybys potrebovala jeste s necim poradit, dej vedet :-)

 6. Anonymní řekl(a)...
   

  Ach jo, ja tam zadny publicize nevidim.
  Ivana

 7. vousáč řekl(a)...
   

  A mě už ten mail přišel včera, heč, a funguje to. :-)

Okomentovat