Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Tak jsem tady zase s nějakým tím shrnutím za poslední dva týdny.
Začnu asi u Benjiho, našeho nového přírůstku. Zatím jsme s ním moc spokojení, je to takový pohodář, žádný šílenec :-) Když jsme doma, tak buď spí a nebo nás pronásleduje, všude kam jdeme. Snažíme se ho naučit na spaní v přepravce a taky čůrat na takovou tu dečku. No, a řekla bych, že jsme zatím docela úspěšní. I když sem tam nějaký ten bobek mine dečku, počůraná je dost :-) A včera večer než jsme si šli lehnout, tak jsme ho všude hledali a on si v klídku ležel ve své přepravce a podřimoval. Tak nám zatím dělá docela radost. No, a samozřejmě roste jako z vody. Tento týden jsme s ním byli u veterináře, jen na takové preventivní prohlídce, abychom se ujistili, že je všechno v pořádku. Příští týden půjdeme znovu, tentokrát potřebuje další dávku očkování. Samozřejmě přikládám pár foteček, toho našeho rošťáka.

Jinak minulý týden jsme tady měli pár tornádek, jak už jste se dočetli v komentářích k minulému příspěvečku. Jedno z nich od nás bylo kousíček, ale jelikož tornáda jsou dost lokální, vyhlo se nám. Sirény teda houkaly a jelikož jsem byla ještě v práci, nahnali jsme všechny děti do sklepa, což je vlastně tornádový kryt a koukali jsme se na film. Akorát mi bylo líto Benjiho, který byl sám doma, a byl to jeho teprve druhý den u nás. Ale zvládl to statečně :-)
Nevím, jestli jsem se o tom už zmiňovala, ale naše zástupkyně Amanda, čeká každým dnem narození holčičky. A jak je tady zvykem, uspořádali jsme jí takovou menší oslavu. Tady se tomu říká Baby Shower a podstatou vlastně je, že nastávající maminka dostane spoustu výbavičky pro miminko. Takže jsem jí pár drobností koupila, ale takovým mým hlavním dárkem byla peřinka a bryndáček, co jsem ušila.No, a nebudu se tentokrát moc rozepisovat, jdu nám udělat Tiramisu, ať si taky trošku zamlsáme při té neděli :-)

3 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Benji je bozan! Jsem se do nej uplne zamilovala :-)
  Fotku tiramisu a recept dej na blog.
  Ivana

 2. Renca řekl(a)...
   

  Jezis ten je naaaadhernej :-)

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  Moc peknej pejsek, hned bych ho koupila tchyni v Americe, aby meli doma trochu legrace. Sonja

Okomentovat