Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Snídanička


Tady jen fotečka snídaničky z minulé neděle. Udělala jsem domácí wafle s čokoládovými kousky.. pak jsme si je samozřejmě ještě polili jahodovým syrupem.. mňamka :-)

3 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Za druhe, :o) krasna wafle! Pripomnelo mi to, jak jsem se jednou dostala do mensiho skolniho prusvihu (coz bylo u me neobvykle...), asi nekdy ve ctvrte tride, kdyz jsme jeli na skolni vylet na Hlubokou a do Tabora. V jedne ulicce jsem tam totiz objevila stanek s waflemi, cokoladou, horkymi boruvkami a se slehackou. No, jen si to predstavim, div neslintam! :o)Jelikoz jsem se tam tehdy vracela minimalne dvakrat, zmeskala jsem domluveny sraz na namesti a byla jsem asi 10 minut pohresovana. Potom jsem se jeste s prilakanou tlupou dalsich spoluzacek ukazala s wafli. :o)

 2. tereza.km řekl(a)...
   

  Jaktože ještě nemáš sto kilo při těhlech žranicích? ;-) Terka

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  Pridavam se k Tereze. Jen se na to podivam a jsem o deset kilo tezsi.
  Ivana

Okomentovat