Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Jen tak v rychlosti.. :-)

Jak si tu tak sedím s Benjim na zahrádce, říkala jsem si, že bych mohla napsat krátký příspěveček, i když nic moc nového se tu tedy nestalo. Ve středu mi přišel ten můj netbook a zatím si nemám na co stěžovat, i když si trošičku musím zvyknout na menší rozměry klávesnice - u češtiny mi to dělá krapet problémy, jelikož jsou ty háčky a čárky tak blízko.. :-)
No, jinak si tu teď užíváme krásného počasí, v podstatě to až včera kleslo pod třicet stupňů, myslím, že ve středu bylo až 35°C. Takže jestli to dneska/zítra časově zvládnu, ušiju si nové letní šaty. Ale ještě uvidíme, jestli se k tomu dostanu, protože dneska musím uklidit, jelikož ke mě jde odpoledne kamarádka na pokec a zítra jdu na oslavu narozenin jednomu chlapečkovi ode mě ze třídy. No, a někde mezi tím, ještě musím napsat několik papírů do školy. Takže jsem zase zpátky u mých nereálných představ, kolik toho stihnu.. :-)
Fotečku s novými vlásky mám zatím jen jednu a to ještě focenou mobilem, takže opravdu nic moc a radši vás nechám počkat si na nějakou lepší, což by snad nemělo trvat dlouho, protože foťák už je opravený a měli by mi ho posílat zpátky každým dnem.. tak snad příští týden - a možná to bude v těch nových šatech :-)))
V práci nic moc nového, až na to, že jsem dostala do třídy spoustu nových hraček, ale to vás asi opravdu vůbec nezajímá.. :-) Ve středu jsem nějak přišla o hlas, takže jsem zbytek týdne na děti v podstatě chrchlala, ale nějak se to zvládlo.. Ve čtvrtek mě George překvapil a poslal mi lilie.. prostě jen tak.. no, vůbec jsem to nečekala, ale samozřejmě mi udělal velkou radost.. to abych mu teda asi upekla nějaké linecké, než se vrátí :-)
A už se mi to taky pěkně krátí.. George se vrací z Mississippi ani ne za dva týdny.. to to uteklo.. tak si říkám, že mě třeba ani nepozná, když jsem teď opálená a ještě k tomu mám jiné vlasy.. ještě by to chtělo trošku zhubnout, ale to už fakt nestíhám.. snad přes léto, až za měsíc otevřou bazén, tak bych možná mohla začít plavat, ale uvidíme, jak mi to bude všechno vycházet se školou a tak.. no, plánů mám, ale čas mi na ně nějak nevychází :-)

1 Komentáře:

 1. Annie řekl(a)...
   

  Ahojky Luci! Teda ty jsi činorodej tvor!:) Šikulka! já mám aktuálně taky úchylku-háčkovaný hračky-jestli chceš můžu zajistit scan:) Jsou naprosto úžasný...
  A moc gratuluju k testíkům!!!!
  Ani nevíš, co bych dala za zahrádku...poslední dobou mě zas chytají chutě pořídit baráček, ale nejsou money...na tý mateřský to je docela boj...
  Podrbej za mě chlupáče:) a pozdravuj George!

Okomentovat