Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Zase mám co dohánět..

Tak i přesto, že nechodím do práce, jsem se s těmi příspěvky moc nepolepšila, co? :-) Takže zas doháním ten svůj skluz :-)
Co se školy týče, tak už mám hotovo. Úkolů bylo dost, některé z nich byly i trochu těžší, ale i tak jsem to krásně zvládla za jedna. Pak jsem se tedy vrhla na to šití, na které jsem se tak těšila. Samozřejmě ještě zdaleka nemám dokončeno vše, co bych chtěla nebo potřebovala, ale musím říct, že se mi ze seznamu podařilo odškrtat docela dost položek. Minulý týden jsem tedy zvládla nové závěsy do jídelny, obýváku, pokojíčku pro Lexie, dva povlaky na polštáře k nám do ložnice, a pár dalších drobností pro Lexie.
Mimo jiné jsme také uskutečnili náš výlet do Ikey a za Texasankou :-) Tímto Dáše a celé rodině moc děkujeme za milé přivítání a pohoštění. Budem tam za vámi muset sjet častěji, ale počkáme si na sluníčko :-) V Ikee jsme pořídili hned několik věcí, co se nábytku týče, tak bych jmenovala takovou polici do obýváku a potom prádelník(?) a křesílko pro Lexie - v neděli mi kamarádka pořádá tu oslavu na příchod miminka, kde dostanu spoustu věcí, hlavně oblečků, tak abych to měla kam dát :-)
Jinak také každý čtvrtek poctivě chodíme na přípravný kurz k porodu. Žádná velká sranda to není, ale zato se dozvíme docela dost užitečných informací. Každou sobotu pak máme rodičovský kurz, který je teda lepší, protože tam dostaneme hezkou snídani a navíc nám za to, že tam chodíme, i zaplatí :-) Zatím se tam učíme o komunikaci mezi partnery.
No, a dneska se nám tu k mým narozeninám pěkně pokazilo počasí. Už od včerejška byla v televizi varování a školy a podniky ohlašovali zavírání již předem. A dneska je to tu. Prší a mrzne, takže pěkná ledovka a do zítřka by se do toho mělo přidat i trochu sněhu. Takhle když se to napíše, tak to zase tak hrozně nezní, ale čeho se tu bojí, je opakování ledové pohromy ze zimy 2007, kdy pod váhou nahromaděného ledu praskaly stromy a padala elektrická napětí, takže stovky domácností byly bez elektřiny, některé i více jak týden. Snad to tedy nebude tak hrozné, a rychle to roztaje, protože bych nerada, aby mi to pokazilo tu nedělní oslavu. Tak na nás myslete.

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Krasne posezeni v obyvaku mate! Ale kde je televize?
  Ivana

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Diky. Trošku jsem to teď předělala, takže už na těch fotkách vidět je :-)

Okomentovat