Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Narozeniny!


Dodatečně přidávám příspěvek o oslavě svých narozenin... Letos mi to vyšlo hezky na sobotu, za což jsem byla ráda... od holek jsem dostala krásný čokoládový dort se srdcem na vršku, takže jsme ho ještě to odpoledne snědli a pak jsme vyrazili bruslit... no, byla sranda - jednou jsme se spolu s Emily pěkně vymazly... :-) A večer už jsem byla jen Georgova... pro změnu zase New York... původně mě chtěl vzít na projížďku Central Parkem v kočáru... ale tak dlouho jsme hledali parkování Downtown, až bylo pozdě... Přešli jsme tudíž k dalšímu bodu - večeře v peruánské restauraci (George je z Peru)... no, co vám budu povídat... když už jsem měla skoro půlku snědenou, zjistila jsem, že jde o ústřice - syrové... ale zvládla jsem to... pak krevetova polévka a konečně hlavní jídlo (jméno si nepamatuji, ale to jediný mi fakt chutnalo.. :-) - samozřejmě když nepočítám desert a pak ještě další desert... :-) Pak už jsem dostala růžičku a další dvd do mé sbírky - Sex and the City :-)
Tak - a už jsem dvacítka :-)

0 Komentáře:

Okomentovat