Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Czech Republic

Týden plný krásných chvil jsme s Georgem prožili v ČR. Já jsem se po dlouhé době podívala domů a George poprvé do Evropy. A obou se nám líbilo. George všechny ohromoval svou češtinou a já snad svou angličtinou :-), ale mimo jiné jsme se podívali na spoustu nádherných míst. Fotečky památek nepřikládám, ty snad všichni znáte, takže akorát pár takových společných :-) A brzy dodám další, až mi George dá zbytek...

1 Komentáře:

  1. vousáč řekl(a)...
     

    To byla doba, než na toho pejska sáhnul, králík byl evidentně snažší...

Okomentovat