Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Washington D.C.

Jelikož můj první rok coby aupair se blíží ke konci, začínám dohánět všechno, co jsem zatím nestihla. Jednou z těch věcí byly tři vzdělávací kredity, z oněch sesti povinných.
Jelikož do školy se přes prázdniny asi nedostanu, rozhodla jsem se pro variantu poznávacího zájezdu do Washingtonu D.C., hlavního města Spojených Států. S dalšími aupairs jsme se podívaly na všechna významná místa tohoto krásného města a vyslechly si i kapku z historie. Počasí nám přálo a tak jsme prožily moc hezký víkend. Teď už nás čeká jen ta nepříjemná část k získání těch potřebných kreditů - čtyřstránková esej na jedno ze zadaných témat. Už abych se na to šla vrhnout, zbývají mi na to jen dva týdny... :-)


0 Komentáře:

Okomentovat