Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

New York City

Tak kvůli tomu věčnému papírování jsem si dneska musela udělat výlet do New York City. Naštěstí bylo pěkné počasí - teda v metru dokonce až moc horko.. :-) Po návštěvě českého konzulátu, kde mi řekli, že musím přijít jindy, jsem si vyšla do blízkého Central Parku. Ještě se to tam hezky zelená, ale musím vám vyfotit, jak se nám tady v New Jersey, krásně barví stromy.
Večer si Jennifer zkoušela pyžamko, co mi mamka ušila na maturiťák a co budu pravděpodobně nosit letos na Halloween.

1 Komentáře:

  1. jenn řekl(a)...
     

    love ya

Okomentovat