Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Vánočky

Vánoce jsou skoro za námi a my s Georgem jsme si je krásně užili. Slavilo se po česko-peruánsku :-) Večeře byla v šest a jedl se řízek se salátem, ale dárky se rozbalovaly až po půlnoci. Docela se mi tenhle způsob zamlouvá, takže si to příští rok určitě zopakujeme.
Dárečků jsme dostali spousty, na dvě osoby možná až moc - a to ještě čekáme na ty z ČR :-)
Každopádně děkujeme za všechna přání - v jakékoli podobě - všechna nás potěšila.
No, a teď si už jen užíváme sladkého nicnedělání (na které George není zvyklý - narozdíl ode mě :-)

1 Komentáře:

  1. Vorajda řekl(a)...
     

    Ahoj Kocori!Go to the Beaurivage (tam je casino) a vyhrajte hodne penez! And put everything you owe on red 14! Diky za darek! Vas vnitrni hlas: Misak. A vsecko nejlepsi!

Okomentovat