Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Náš byteček


Tak se konečně dostávám k tomu, abych zveřejnila nějaké fotečky z našeho nového domova, v Mississippi. No, koneckoncu, předtím by toho ani nebylo moc fotit, protože jsme ještě pořád ve fázi zařizování. Spousta věcí nám ještě chybí - jako třeba postel, ale snad se to časem dožene.. :-) Hlavně, že se máme rádi a můžeme být spolu.
1 Komentáře:

  1. Vorajda řekl(a)...
     

    Aaaa, tady mame ten Tvuj adventak, vid? No krasa!

Okomentovat