Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

K tomu snad ani nemám název.. :-)

Přikládám fotečku, co jsem pořídila předevčírem večer - George si připravoval výstroj na druhý den, a aby na nic nezapomněl, musel si to samozřejmě obléct, takže tu pak čtvrt hodiny běhal v plynový masce :-)
No, a vpravo jsou kraťásky (pyžamko), co jsem včera ušila pro Jennifer. Dneska je budu dělat pro sebe, tak pak taky přihodím fotečku :-)

4 Komentáře:

 1. vousáč řekl(a)...
   

  Aby Tě nezavřeli za porušování vojenského tajemství, když takhle fotíš George...:-)))

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  neboj, ja se predem zeptala, jestli to sem muzu dat :-)

 3. Vorajda řekl(a)...
   

  Teda to jsem se docela lekla! :o) A kratasy moc hezky, ja bych to nedokazala!

 4. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  to vis, Dasi, ja mam skolu.. (od maminky.. :-) akorat mi to taky dalo praci, nez jsem si vzpomnela, jak to usit - jsem kratasy sila jen jednou a to bylo ve treti tride.. :-)

Okomentovat