Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Hurá! Hurá! Hurá!

Takže se zase po týdnu hlásím a navíc i s dobrými zprávami. V pondělí mi konečně přišel cestovní dokument od imigračáků, takže už můžu vycestovat, ale podstatněji, vrátit se také zpět :-) Hned jsem tedy koupila letenku (bohužel tedy jen pro sebe, protože George si nejbližší dovolenou bude moct vzít až v listopadu a tou dobou bych už chtěla pracovat) takže 26.září odlétám a 27.září přistávám na Ruzyni. Jelikož jsem tedy bez George, který si bude užívat dvanáctihodinových směn, pobudu v Čechách celý měsíc a vracet do USA se budu až 24.října. Tak už se na všechny moc těším (včera jsem z toho ani nemohla usnout :-)
Jinak víkend jsme měli takový relaxační, bohužel žádné fotečky nemám. Tak snad nějaké udělám do příštího příspěvku. Příští týden bychom chtěli vyrazit na "pouť" - Oklahoma State Fair. Nebude to pouť obyčejná, jde o oslavu státu, takže spousta zábavy a doufáme, že se podíváme i na Disneyho na ledě, tak pak podám zprávu :-)
P.S.: Na jednu věc se do Čech netěším: To vaše počasí!! Co to blázníte s takovýma teplotama? My ještě pořád máme 30°C! Teď jsem teda četla, že chystáte babí léto, tak ho koukejte udržet až do toho 24.října :-)) To jinak abych si ještě pořídila kabát, než odjedu... :-)

3 Komentáře:

 1. ..... řekl(a)...
   

  Jupíííííííííííí

 2. vousáč řekl(a)...
   

  Asi tady pomalu vymírají baby, takže letos babí léto nebude...:-(((

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  dost dobrý vousáči!!J.

Okomentovat