Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Narozeniny :-)

Čas běží a v úterý tomu byl přesně rok, kdy George odjel do výcvikového tábora. To ale také znamená, že tu jsou znovu narozeniny tatínků. Takže za chvilku běžím na poštu a posílám tchánovi nějaké cukroví (on na nic jiného stejně asi nečeká :-) a táta dostane příští týden mě (budu teda společným dárkem k jeho narozeninám a k mamčině svátku, tak se snad nepoperou :-))

2 Komentáře:

  1. vousáč řekl(a)...
     

    A ještě nám společně něco upečeš v domácí pekárně, ty náš dárečku, co ty na to?

  2. Lucie Monroe řekl(a)...
     

    to víš, že vám taky něco upeču... ;-)

Okomentovat