Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

"Výrobky" z tohoto týdne


Po nějaké době se konečně dostávám k dalšímu příspěvku. S tou prací je to docela nestíhačka.
Tento týden jsem ve školce nafotila nějaké výtvory, co jsem s dětma udělala - myslím, že se jim to povedlo, na to kolik jim je :-) Příští týden k tomu přidám lachtany, co jsme vyrobili včera, ještě je nemám dolepený :-)
Jinak po té, co jsem se včera vrátila a práce, měla jsem nějakou náladu na vaření, popadla jsem thaiskou kuchařku a strávila tři hodiny v kuchyni. Výsledek, soudím dle Georgovi přecpanosti, stál za to :-) Udělala jsem něco jako pyrožky plněné houbovou směsí a kuřecí špízy s arašídovou omáčkou. Dobrota.
Takže tady nějaké fotečky, mějte se všichni hezky a zatim pa.


4 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Ty medove jsou skvely!!!
  Ja taky nestiham a taky jsme vcera stravila tri hodiny v kuchyni. :o) (Buchty a kolace...)
  Nekdy si musime zase zavolat. Snad bychom mohly natocit nejakou novou americkou telenovelu, ne? Zadny zoufaly manzelky ani mladi a neklidni. Ja nevim, jak u vas, ale u nas spis "Stare a zchatrale zoufale kucharky." :o)) Ale jinak si nestezuju, predstav si, ze valim v telaku, dnes jsem byla nejrychlejsi "behnou" (jak pravil Mike) za celou divci cast nasi tridy. Jiste osobe by se z toho asi zamotaly hnatky. :o) Tak se mej, Luci a vsechno NEJ!
  Pa

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoj holky, tak snad se mi už konečně podaří přidat příspěvek :o) Tyjo Dáší, já valim bulvy!!! Nejrychlejší běhna? To Ti závidím :oD A děkuju moc za přáníčko :) Luci, Tobě vše nej, ať je vše tak jak má být :) Přidám se k zoufalým kuchařkám - Dneska budu dělat "střechu" z Bebe sušenek, moooc dobrá :o)Jo jinak o víkendu jsme bourali jednu příčku - Jirka hnedka zlomil palici a já mám namožený celý tělo! Tenhle víkend pokračujem :o) Tak se mějte hezky, paa

 3. Anonymní řekl(a)...
   

  Milča :)

 4. Annie řekl(a)...
   

  Ahojky, taky se přidávám ke gratulacím. Jen Luci, prosím Tě posílala jsem Ti přáníčko už 28., ale oni mi to odeslali až dnes...tak jsem nezapomněla...:) jojo, se zoufalejma kuchařkama souhlasím...dnes kuchtím finskou rybí polívku a hoveží na pórku a zázvoru...:)

Okomentovat