Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

New York City

Tak konečně přidávám nějaké ty fotečky z minulého týdne - bohužel ze Silvestra žádné nemám, protože fotily tetičky, ale snad se ke mě pak od nich nějaké fotky dostanou - a možná i video, tak to pak dodatečně přidám na stránky.
Jelikož Georgovi rodiče si vloni koupili nový dům a přestěhovali se, bydlí teď dost daleko od New York City (z původních dvaceti minut jsme teď na hodině a půl cesty - bydlí teď v podstatě na horách - všude kolem spousta kopců, serpentýn, lesů, sjezdovek a medvědů :-), tudíž jsme se tam podívali jen jednou a to v sobotu. Bylo to prima být po dlouhé době na místech, odkud máme s Georgem spoustu vzpomínek. Prošli jsme se po Downtown, podívali jsme se do velkého hračkářství Toys"R"Us, kde jsme se s Jennifer vyfotili v obřím Barbie domečku a podívali se na výrobky z Lega (Socha Svobody atd.). Pak už jsme se po večeři v jedné italské restauraci, vrátili unavení zpátky domů.


0 Komentáře:

Okomentovat