Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Miminka

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o fotečky miminek, o která se starám. Nevím, jak dlouho ještě v této třídě budu, ale nakonec by mi vůbec nevadilo, kdybych tu zůstala :-) Nejmladšímu jsou dva měsíce, nejstaršímu sedm, a celkem těch pacholátek máme osm.


5 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  hanka: jsou to zlatíčka. Ale musí to být vážně zápřah. Mně stačila 2 vlastní miminka - a to ještě s tříletým odstupem:-).
  Obdiv a pozdrav z Čech >-)

 2. Vorajda řekl(a)...
   

  Jé...

 3. vousáč řekl(a)...
   

  Doufám, že tam chytíš inspiraci!!

 4. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  No jo, neboj, uz jsme nejakou chytli :-) Akorat jeste pockame, az se George vrati z Peru :-)

 5. Anonymní řekl(a)...
   

  Pěkná miminka, ale škoda že s nima nemohou být jejich vlastní mámy....divný systém světu vládne..
  Jinak zdravím a přeju jako vždy vše nej z Čech, Soňa

Okomentovat