Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

Nějak jsem to minulý týden nestihla, tak toho mám dneska hodně. Takže se to pokusím nějak shrnout.
Minulý, vlastně předminulý víkend, jen jsem se o tom zapomněla zmínit, jsme mi koupili nový stůl. Mám z něj opravdu radost - má dost šuplíků, což jsem u toho předchozího postrádala. Teď už si mám konečně kam dát všechny ty svoje poklady.
V sobotu jsme zašli do cirkusu a bylo to moc prima. Akorát jsem se docela bála o jejich životy - přišlo mi to nějaký nebezpečný - jeden akrobat málem spadnul z takového točícího se kola, no naštěstí to ustál.
Jinak v nové školce se mi zatím moc líbí - všechno je nové, čisté, organizace výborná. Jsem ve třídě miminek s ještě jednou učitelkou, takže jich máme osm. Je to moc fajn, akorát přebalujem, krmíme a kolíbáme :-) Za pár týdnů bych ale měla dostat třídu tříletých, takže už se těším - snad budou hodní. Na rozdíl od Busy Bee v této školce musíme nosit uniformy (ty samé jako zdravotní sestry), takže už v podstatě od minulého víkendu nešiju nic jiného. Zítra vám sem přihodím nějaké fotečky, abyste viděli, jak mi to pěkně jde :-)
Dneska jsem byla u zubaře. Původně jsem byla objednaná na trhání zubů moudrosti, ale nakonec jsem si to rozmyslela a nechala si udělat jen plomby, protože kdyby mi to trhali, tak mě to bude pak dost bolet a já jsem ještě chtěla tento víkend šít a udělat spoustu dalších věcí. Takže až jindy.
Takže se zatím loučím, jdu do hajan.. a zítra snad přidám nějaké ty fotečky.

2 Komentáře:

  1. Vorajda řekl(a)...
     

    Moc hezký, Luci. Máš to vždycky takové precizní! S tím cirkusem se Ti nedivím, když jsme tehdy viděli akrobaty ve Vegas, tak jsem taky nechápala, jak to někdo může dokázat. Taky Tě fascinuje, jak levně se tu dají sehnat látky? Pa, D.

  2. Lucie Monroe řekl(a)...
     

    co mě, Dáši, mámu :-)

Okomentovat