Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Zmatky zmatky...

Tak mi to tentokrát nějak trvalo, ale už jsem tady.
Začnu u sebe. Jelikož příští týden začíná nový školní rok, máme teď v práci spoustu změn. K některým jsme se dostali přes spoustu zmatků, ale nakonec to bude vypadat asi takhle. V pondělí se budu stěhovat do nové třídy - stejné děti, akorát jiná místnost. Jelikož mám k sobě do třídy zapsaných téměř třicet dětí a sama jich můžu mít v této věkové skupině "jenom" dvanáct, rozdělili jsme si je s jednou další paní učitelkou, co bude mít také tříleté. No, vypadá to pro mě docela dobře, naštěstí jsem neschytala tu holčinu, co téměř nikdy nespí a místo odpočívání na své postýlce by dělala celou dobu rámus. Takže aspoň tak, ale zase mi zůstane spousta těch, co mi zaručí nějaký to vzrůšo přes den :-) Jo, jinak nástěnky si samozřejmě beru s sebou, i když teda nebudou v barvách mé třídy, ale to je fuk - stejně jsem byla jediná, kdo to tak měl :-)
Minulý víkend byl docela fajn. Vždycky mám radost, když se mi podaří strávit ho nějak produktivně a tentokrát jsem se na to v neděli opravdu vrhla :-) Ušila jsem nové závěsy do ložnice a povlaky na polštáře, večer, až přijdu z práce, přidám fotečku.
A teď k Georgovi. Ten měl u sebe také spoustu zmatků, ale doufám, že teď už jsou informace, které jsem dostala, finální. Ještě nedávno to vypadalo, že by se měl vracet začátkem září (první nebo druhý týden), i když původní návrat měl být 22.srpna. Začátkem tohoto týdne to zase vypadalo tak, že ho pošlou s jejich vybavením na lodi, která odjíždí v půlce září a cesta trvá deset dní. V tom případě bychom si museli vyměňovat letenky do ČR. To se naštěstí změnilo a měli ho s tím vybavením poslat letadlem, které odlétá začátkem září, což už by bylo v pohodě, ale nakonec je to ještě lepší a jeden jeho kamarád si to s ním vyměnil a George se vrací už za tři týdny!!! Takže tento víkend je to jasný - musím šít, abych to měla všechno hotové, než se vrátí :-)
Už jsem se začala těšit, tak snad se to znovu nezmění :-)

P.S.: Ta černá se mi z vlasů nesmyla, tak to o víkendu budu přebarvovat. Teda se o to aspoň pokusím.

0 Komentáře:

Okomentovat