Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Perníková Chaloupka

.....................................................................................

........................................................................................................

6 Komentáře:

 1. Ivana řekl(a)...
   

  To snad ani neni mozny! Absolutne netusim, jak se takova pernikova chaloupka pece.
  A budete to i jist?

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  :-))) uplne jednoduse, proste si vykrajis dily, upeces a pak je poslepujes kremem - v mem pripade tavnou pistoli, protoze to nikdo jist stejne nebude :-)

 3. vousáč řekl(a)...
   

  Já se pořád opakuji, ale naše Lucinka byla od malička technický typ. Viď Luci, třeba ty hodiny z gramodesky...

 4. Vorajda řekl(a)...
   

  Je, ty si pamatuju! Nemela s nimi taky co docineni Hanka? Protoze na nejakych takovych hodinach jsem se kdysi pokousela opravovat jeji nepodareny napis k narozeninam ci neco podobneho. :o)

 5. vousáč řekl(a)...
   

  Tak to budou asi jiné, tyhle visely tady v Česku u mě nad compem a byly bez nadpisu

 6. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  no jo, oba mate pravdu.. jedny jsem mela v pokojicku a jedny jsem udelala pro hancinyho pritele k narozeninam, Dasa mu to nadepsala a Hanka mu to darovala.. ani nevim, jestli vi, ze to nedelala :-)))))

Okomentovat