Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

jak je.. :-)


Týden zase za námi a nic moc se tu nedělo. Tedy alespoň co se aktivit týče.
Jelikož mi tedy minulý čtvrtek vyrvali ty moje moudráky, na pátek jsem si vzala volno. No, dobře jsem udělala, protože jsem celý den prozvracela. Předepsali mi totiž nějaká antibiotika a ještě léky na tlumení bolesti, přičemž oboje měly mimo jiné za vedlejší účinky nevolnost. No, a to mi nějak nesedlo. Tak jsem se na ty léky proti bolesti vykašlala a v sobotu už mi bylo mnohem lépe. Odjela jsem na svoji poslední hodinu do školy, ještě jsem před tím ráno v rychlosti dopsala jeden referát a bylo to. Ten den jsme psaly test, odevzdávaly jsme spoustu referátů, portfolio a plakáty, které jsme musely vyrobit, taky jsme musely přečíst celé třídě jednu dětskou knížku, zazpívat písničku a říct říkanku. No, prostě mi to krásně vyšlo s těma moudrákama :-) Ale všechno jsem to nakonec zvládla na plný počet a v úterý už jsem se na internetu dozvěděla, že jako závěrečnou známku jsem dostala jedničku. Tak mi to udělalo radost, snad mi to tak půjde i dál. Teď mám na dva týdny volno a prvního mi začiná letní semestr, tentokrát internetový kurz, protože bych v létě nemohla na všechny hodiny, když jedeme na dva týdny do New Jersey.
Jinak teď budeme mít třídenní víkend a snad nám i počasí bude přát. Celý týden tady máme krásně, kolem 28°C. Když o v sobotu nebude pršet, tak bychom jeli grilovat k jezeru a asi taky do auto kina, nebo jak se tomu česky říká :-) Kdyby pršelo, tak asi půjdeme zkusit jednu středověkou restauraci. Tak se vám to pokusím nějak zdokumentovat, ať je to, co je to :-)

0 Komentáře:

Okomentovat