Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Doháním, doháním :-)

Tak se mi to zase nějak nashromáždilo a kvůli lajdačení, mám co dohánět :-) Asi to rozdělím na několik drobnějších příspěvečků a začneme u baráčku.
Jak už jsem posledně zmínila, už to máme všechno nastěhované a vybalené, ale k malování a dalším úpravám, do kterých bychom se rádi dali, jsme se ještě nedostali. Snad o tomto nastávajícím víkendu. V plánu bude "zazimování" zahrádky, teda hlavně ostříhání keřů a všech těch kytek, jelikož už nám tu teploty také klesají (sobota nedělo bylo docela hezky, kolem patnácti stupňů, ale jinak nám tu přes týden docela dost pršelo a bylo už docela chladno). Pak bychom také chtěli začít malovat obývák. To bude docela oříšek, a chápu, proč se do toho Georgovi pořád nechce, i když už máme barvu koupenou několik týdnů. Stěny máme v obýváků dost vysoké, takže si na to určitě bude muset brát žebřík, a to o malování stropu se ani pokoušet nebudem (původní majitelka to nechala vymalovat na bílo než se odstěhovala, takže to ani nijak nutné nebude).
No, a pak snad taky zvládnu nějaké to šití :-) Plánů mám, ale čas nějak nezbývá..
Zatím tedy přidávám starší fotečku terásky s novým stolem a židlemi a novější fotečku naší ložnice - tu bychom v budoucnu chtěli také vymalovat, ale uvidíme, kdy se k tomu dostaneme :-)

0 Komentáře:

Okomentovat