Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Nepodstatné novinky..


Řekla jsem si, že než se dostanu k tomu podstatnému, měla bych trošku shrnout to méně podstatné :-)
Na 31. ledna jsem měla naplánovanou tu "miminkovskou oslavu", ale bohužel kvůli počasí (takového sněhu, co tu napadlo letos, tu dlouho nikdo neviděl.. ) jsme to museli přesunout na 6. února. Oslava se nakonec ale hezky vyvedla, přišlo asi dvanáct kamarádek a dostala jsem (teda spíš Lexie) spoustu dárečků - oblečky počínaje, plenkami konče.
No, a také jsem konečně vyfotila pokojíček pro naši malou princeznu :-)


2 Komentáře:

 1. Dagmarka řekl(a)...
   

  Asi prima oslava, slusi Ti to tam. Ty jsi to mela ve skolce? A dort, ac vypada krasne, bych asi nejedla, ja ty jejich barvicky nemusim. :o))
  Pokojik je utulny, tak at se tam Lexie do budoucna libi! Rozhodne je to original, jak jinak!

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Dik Dasi, jojo, mela jsem to ve skolce.. ja ty americky dorty taky moc nemusim, ale tenhle zrovna nebyl spatnej :-)

Okomentovat