Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Stěhujeme se!!


Shodou náhod na téhle základně také bydlí jedna naše kamarádka, se kterou jsme se seznámili už před pár lety v Mississippi. Co jsme se neviděli, vdala se a i s manželem, který je také u letectva, stejně jako ona, ji před pár měsíci poslali sem. Včera jsme s nimi šli na večeři do italské restaurace.
Také nás vzali znovu se podívat na ten byteček, o kterém jsem se posledně zmiňovala. Rozhodli jsme se, že si ho vezmeme. Nejlepší na něm asi je to umístění, přímo v centru, už se těším, až nebudu muset pro každou blbinu autem a budem s Lexie moct chodit na procházky do města :)
V pondělí jdeme sepsat smlouvu a když půjde všechno podle plánů, měli bychom se stěhovat 23.srpna.
Koukala jsem se na mapě, co tam přímo kolem je a zatím jsem přišla na to, že asi pět minut CHŮZE od toho bytu je vodní a saunový park! Tak konečně začnu zase plavat a třeba jednou týdně bych se šla vyčvachtat i s Lexie, ať se moc nenudíme - i když to nám teď asi se vším tím vybalováním na chvíli hrozit nebude :-))
Městečko se jmenuje Bitburg a má asi 13 000 obyvatel a jako každému správnému německému městu mu samozřejmě nechybí ani pivovar. Místní značka se jmenuje Bitburger. Jinak také mají zoo, jezero, spoustu obchůdků a restaurací atd., takže to vypadá, že o zábavu budeme mít postaráno :)

0 Komentáře:

Okomentovat