Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Říjen v plném proudu

Zítra bude Lexie osm měsíců. Ten čas tak letí, to je hrozný. Minulý týden se ji prořízl čtvrtý zoubek. Bude tedy mít dva nahoře, dva dole. Také konečně začala říkat máma. Občas do toho přihodí i bába, ahoj, OK a pak nějaké žvatlaniny, co nemají ani hlavu, ani patu :-)
Minulý víkend jsme byli v IKEE. Potřebujeme to tady už konečně dodělat. Nutně. Koupili jsme pár poliček do kanceláře/pokoje pro hosty, odkládací stolek do jídelny a pár dalších drobností. Zítra je americký svátek (Columbus Day), George nemusí do práce, tak tam pojedeme znovu. Podařilo se mi totiž prodat náš gauč a můj psací stůl. Gauč se sem sice vešel, ale byl takový moc velký na ty prostory, tak jsme se rozhodli ho prodat. Dala jsem ho na internet, na stránky, kam místní americké vojsko dává na prodej své věci, a za čtyři hodiny byl prodán a druhý den odvezen. To samé i s mým psacím stolem. Jelikož v tomhle bytě budeme muset s Georgem mít naše stoly vedle sebe, moc dobře to nevypadalo, že máme každý úplně jiný. Tak si pořídíme nové, stejné.
Také jsem včera začala chodit plavat. Teda začala jsem už asi před dvěma týdny, ale od té doby se nic nedělo, tak to snad ani nepočítám. Něco s tou svojí hroznou váhou musím už udělat. Původně jsem chtěla chodit dvakrát-třikrát v týdnu večer, jenže večery máme dost nabyté, tak chodím ráno o víkendu. Je tam v tu dobu i míň lidí, večerní slalomy člověku akorát zkazí náladu.
A na pár týdnů nás teď asi nečeká žádný výlet. Georgovi totiž začala škola. S povýšením, které jsem zmiňovala v jednom z předchozích příspěvků, totiž přichází více zodpovědnosti a je potřeba více "vůdcovských" schopností. Školení se koná přímo na základně, takže a během následujících pěti týdnů George čeká spousta domácích úkolů, nějaká ta veřejně prospěšná práce a na závěr slavnostní absolventský večírek, na který si budu muset sehnat šaty a hlídání :-)

0 Komentáře:

Okomentovat