Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Dýňový Festival


Od té doby, co jsme se vrátili, samozřejmě neleníme. V týdnu jsem se to tu snažila trochu pofackovat a jelikož už mě ty krabice a všechen ten bordel po celém bytě fakt štval, rozhodla jsem se všechny věci, které ještě nejsou roztříděné a uložené, přestěhovat do pokoje pro hosty. Takže tam je teď skladiště, ale aspoň zbytek bytu už vypadá docela hezky. Postupně se tím budu tenhle týden prokousávat, no, vypadá to, že i ten týden po tom :-)
V pondělí nám měli nainstalovat internet, jenže jelikož pán potřeboval klíčky od sklepa, které my nemáme, muselo se to přesunout na pátek. Ale už je to dobrý, můžem volat! :) Také jsme mi koupili mobila, takže už konečně m ůžu být ve styku se světem.
V sobotu jsme s naší kamarádkou Katrinou a jejím synem Xavierem jeli na Dýňový Festival do městečka Hitscherhof, teda spíš to byla nějaká vesnička, nic jiného kromě dýní a polí jsem tam neviděla. Ale bylo to prima, tu kamarádku známe už z Oklahomy. Převeleli ji sem pár měsíců před náma a od té doby jsme se neviděli - jsou na jiné základně než my, asi hodinku a půl od nás. Na festivalu jsme se hezky prošli a pokoukali po zboží, většinou ručně vyrobeném, a George teda koupil na co přišel, takže jsme si domů přivezli neuvěřitelně drahé kokosky, mandle v čokoládě, kávová zrna v čokoládě, medové víno, keramické ptáčy do květníku, domácí mošt a nevím, co ještě :-)

2 Komentáře:

  1. Anonymní řekl(a)...
     

    Moc hezký a vtipný fotky. Lexie roste jako z vody...J.

  2. Dagmarka řekl(a)...
     

    Tyhle fotky jsou uplne nejlepsi! Krasny! D.

Okomentovat