Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Kde začít??


10.listopadu jsem ráno dojela vyzvednout mamku na letiště do Bruselu. Cestou přes Německo byla strašná tma a mlha, takže to za moc nestálo, ale hlavní je, že Lexie spala. V Belgii už pak byly i nějaké lampy podél dálnice a rozednilo se, ale také jsme uvízly v zácpě. Nakonec jsme se tam ale dostali, babičku vyzvedly a dovezly si ji zpátky. Měla tu návštěvu u nás teda kraťoučkou, protože večer jsme s Georgem šli na jeho slavnostní předávání diplomů a druhý den po poledni jsme odjížděli do ČR. To byla snad nejhorší cesta, co jsme podnikli, ale zvládlo se to taky. Zpátky, po několika návštěvách, zábavě a setkáních jsme jeli už v neděli, protože George nemá už moc dovolené - a co má, si šetří na léto ke svým rodičům a možná i konečně nějakou dovolenou :)

Koho jsme nestihli navštívit posledně, snad stihneme s Lexie v prosinci, protože jsem nám včera koupila letenky. V Čechách budeme od 8. do 15. prosince.
Tenhle týden mám ale před sebou spoustu vaření a plánování. Ve středu mají u George v práci oslavu Dne díkuvzdání, slíbila jsem, že udělám nádivku a domácí brusinkovou omáčku a ve čtvrtek je Díkuvzdání samo. To budu vařit asi už od rána. Vloni jsme měli jídla, že se nám to ani na stůl nevešlo - krůtu, nádivku, smažené batáty, brusinkovou omáčku, karamelizované zelené fazolky a já nevím, co ještě :)
A jelikož tento víkend nám začíná už ve středu, rozhodli jsme se udělat si od pátku výlet do Paříže. Původně jsem hledala hotel, ale teď nás k sobě pozvala kamarádka, která tam bydlí, takže možná ani ten hotel nebudeme potřebovat, což by bylo fajn.
Po víkendu podám hlášení, jak to všechno dopadlo.. :)
P.S.: Jak tak na to koukám, tak teda nevím, kdy budu péct nějaké to cukroví??? :))

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Nic nevar, ani nepec. Vzdyt hubnes, ne? :-D
  Ivana

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Georgovi moc gratulujeme, ma uzasnou figuru! Pariz Ti preju, ja o ni snim uz davno. ;o) My jsme dneska mely s Danou kachnu, cerveny zeli a knedliky, hovezi vyvar se zeleninou a buchtu. Takze nic americkeho, ale pochutnaly jsme si dost. :o) Uz jsem taky premyslela o prvnim cukrovi, ale jeste asi tak tyden dva pockam. Letos toho nebudu delat tolik, proc taky. Jen abychom mely s Danou par kousku a mohla jsem vzit neco do prace, kde se z toho, predpokladam pominou, protoze nikdo nic takoveho nezna. :o) Vdecni tot ochutnavaci! :o) Tak se vsichni mejte, Lexie ma uzasnou cepici a moc ji to v ni slusi!
  D&D

Okomentovat