Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Pryč už s jidáškama :)


Už mi bylo pomalu vynadáno, tak doháním a doháním. A že toho bude.
Prvního května jsme s Lexie odjely na tři týdny za bábou a dědkem do Čech. George měl cvičení, pracoval dvanáctky a týden z toho dokonce v lese i spal. Takže jsme mu zase tak moc nechyběly.
V Čechách jsme se měly moc hezky, všichni si nás rozmalovali, takže krása. Jsem ráda, že jsem viděla všechny, se kterými jsme to zvládli, na ostatní snad dojde příště.


Za ty tři týdny jsme si s Lexie zakusily všechny roční doby. Jeden den byla zima taková, že mamka dokonce musela vytáhnout bundičku po mě, protože zimní oblečení jsem opravdu s sebou sbalené neměla. O pár dní později už jsme byli na zahrádce v bazéně. Dědek Vousáč to Lexie pěkně vyhřál, ale největší úspěch měl stejně nakonec škopek, ze kterého se jí ani nechtělo vylézt. Škopík jsme s sebou vzali i na chalupu, odtamtud také krásné fotečky. A jelikož nám počasí přálo, kromě cáchání a opalovačky, jsme si opekli i buřty.

0 Komentáře:

Okomentovat