Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Veselé Velikonoce


Hody hody nebylo, ale zato k nám přiskákal velikonoční zajíc, schoval po zahradě plastová vajíčka naplněná sladkostmi (kdo ví, odkud je má, protože co já vím, tak zajíci vajíčka nesnáší a natož ne plastová - asi se kamarádí s plastovou slepicí :-) a nezapomněl ani na mně :-)
Tohle je moje nadílka - samozřejmě už pilně pracuji na její konzumaci :-)

1 Komentáře:

  1. vousáč řekl(a)...
     

    Hlavně, aby se nenaklánělo v květnu letadlo k jedné straně:-)))

Okomentovat