Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Poslední společné foto


Tak jsem včera Georgovi dala poslední pusinku a příští bude až za šest týdnů... :-((

4 Komentáře:

 1. Vorajda řekl(a)...
   

  Ahoj pani Monroe! Moc vam to slusi, jako vzdy... Neboj, ono to utece jako nic! Uz se na Tebe tesime!! Zatim pac a pusu, D.

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoj,ty mě sice neznáš.....náhodou jsem objevila tvoje stránky a musím ti prostě napsat,že ti moc závidím,že jsi si splnila můj sen,odjela do USA a zamilovala se a zůstala tam.Já jsem tu odvahu prostě odjet neměla...:( Díky tobě poslední dobou myslím na to,jaké by to bylo,kdybych tu odvahu našla.No můžu už jen snít,protože maminy za au pair nechtějí.
  Chtěla jsem ti jen popřát hodně štěstí a nekonečnou lásku.Pokud to nebude vadit,ráda se občas podívám na tvé stránky.
  P.S.:Moc vám to spolu sluší.

  P.

 3. holkamodrooka řekl(a)...
   

  Ahoj P.,
  moc Ti děkuji za hezký vzkazík, potěšil mě a samozřejmě budu ráda, když sem občas zabrouzdáš. Držím pěsti, aby i Ty sis našla své štěstí, ať už to bude kdekoli..

 4. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoj Lucko,moc děkuju za odpověď.
  Děkuji i za přání,ale já již svoje štěstí našla před 5 lety a z něj mi dělá radost skoro 4 letá dcerka.
  Jen co mě mrzí,že je to stále v CR.Doufám,že se mi sen žít v USA časem taky splní...5-10 let.
  Každopádně se proto budu snažit udělat cokoliv.
  Měj se moc krásně.
  Jinak ještě moc chválím stránky,jsou opravdu krásně napsané i barevně zkombinované.

  P.

Okomentovat