Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Poslední výlet

Ve čtvrtek jsme s Georgem podnikli náš poslední výlet před jeho odletem do výcvikového tábora.
Vyrazili jsme do ZOO... :-))
Kdepak... nebyla to ZOO, nýbrž Museum of Natural History v New York City a a všechna ta zvířata byla vycpaná :-)
Součástí prohlídky byla i návštěva planetária, kde jsme si nenechali ujít show o kosmických explozích, která byla naprosto úžasná...
Během show nebylo bohužel možno fotografovat, stáhla jsem tudíž nějaké obrázky přímo ze stránek muzea... další si můžete prohlédnout kliknutím na odkaz níže..
Tak zatím papapa..

0 Komentáře:

Okomentovat