Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Vzorná manželka :-)


Rozhodla jsem se s vámi podělit o to, jakou jsem starostlivou manželkou.
Bohužel máme pořád problémy najít pro mě byt poblíž George, což mi dost znepříjemňuje dny, ale co s tím nadělám. Kvůli tomu jsme spolu ani nemohli být na Den Díkuvzdání, takzvaný "Turkey Day". Takže jsem Georgovi sice neupekla krocana, ale udělala jsem mu koláč a poslala mu ho poštou! Měl ho tam do druhého dne, a jakou mu udělal radost :-)

Teď po mě chce, abych mu upekla další várku lineckého, protože to, co ode mě dostal v Texasu, už mu došlo :-) Ale musí si hoch počkat do Vánoc, stejně už jsou za rohem :-)
No, ale když nepeču pro George, tak peču tchánovi :-) Už říkal, jak mu budu chybět, až se odstěhuju.. :-) Tentokrát to byl štrůdl.

3 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  so thats what it was suppose to look like?!?!? oh well, it was still delicioso!

 2. S.s.g.R řekl(a)...
   

  Cauky Lucinko. Nevim jak moc se dostanes na icq, tak ti preju vsechno nejlepsi k svatku alespon takhle pres blog. Mej se krasne. Papa

 3. holkamodrooka řekl(a)...
   

  ahoj Renco, moc dekuji, preji krasne proziti vanoc v cechach - ja je budu mit v mississippi - slunecne :-)

Okomentovat