Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Silvestr

Na Silvestra jsme si s Georgem udělali rezervaci v male italske restauraci. Předkrm (Krevetový koktail), který jsem vyfotila, tady neměli moc dobrý, ale na zbytku jsme si už pochutnali. Před půlnocí byly všem rozdány houkačky a cilindry a samozřejmě šampaňské.
PF 2007

3 Komentáře:

 1. vousáč řekl(a)...
   

  On ani být dobrý nemůže ze zásady, protože vůbec dobře nevypadá :-//

 2. Vorajda řekl(a)...
   

  Taky vam to pripada jako cervy? Janee rikala, ze ji to pripomina nejake larvy. No, kdyz to tady clovek vidi deno-denne, tak mu to asi neprijde. My budeme mit krevety k veceri, ale tak, jak je delam ja! :o)
  Jinak Luci, hezky fotky. Jak jste se meli??? My jsme se vyradili na snehu. Ted uz jsem ale zase ve "skolnim procesu". :o) Mejte se krasne, pozdrav Georgovi, samozrejme. Pa..

 3. vousáč řekl(a)...
   

  No, mě to teda přípomíná úúúúplně něco jiného :-))))

Okomentovat