Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Speciálně pro Dášinu maminku - na tu dietu :-)

Tak jsem si dneska upekla narozeninový dort. Pudink od mamky mi bohužel nestihl dorazit a tu samou značku tu nikde nemůžu sehnat (zatracený Mississippi), tak jsem si musela poradit s tím americkým. Pečlivě jsem následovala babiččin recept na krém, ale stejně to nevyšlo tak, jak mělo.. Tím si však samozřejmě nenechám pokazit dort.. tak jsem se dala do zdobení a musím říct, že ze sebe mám docela radost.. :-)
No, další pokus bude na Georgovy narozeniny :-)

6 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Já ti děkuji..... O dobráka nezavadíš......:o))
  Každopádně všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!! J.

 2. Vorajda řekl(a)...
   

  Teda, teda, jaka krasa! To se Ti povedlo. VYpada to dobre. My mame Misa-rezy, tak ze pozdravuji George. Myslim to tak, ze ty rezy ho pozdravuji! :o) (My samozrejme tez...) To jsem se do toho zase zamotala. :o) Tak jak jste slavili???

 3. S.s.g.R - Renca řekl(a)...
   

  Luci, ten dortik vypada uzasne. Nechces zase prihodit recept?;-)

 4. holkamodrooka řekl(a)...
   

  Dasi, ted mi doslo, ze jsem ti zapomnela podekovat za krasny darecek!!!! Moc dekuji, udelalo mi to opravdu radost, uz se tesim, az si s georgem zahrajeme tu hru :-)

 5. Anonymní řekl(a)...
   

  teda Lucko, koukala jsem na pedandy, nemůžeš jim to už zase vymazat? Neandrtálci!!!!!
  Poslala bych je taky cvičně do USA. Jeli by určitě ry chlíkem přes Bratislavu a pak asi letěly balonem.... Soudím podle jejich domluvy srazu! Každej!!!! J.

 6. Vorajda řekl(a)...
   

  :o)))) Pardon...

Okomentovat