Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Mazanec


Všem přeji Veselé Velikonoce, bohatou pomlázku a děkuji za došlé pohledy :-)

1 Komentáře:

  1. Dasha řekl(a)...
     

    Luci, uz jsem Ti psala odpoved na mych strankach. Moc Ti gratuluju!!! Mam radost, ze se Ti to zadarilo, prestoze jsem teda nepochybovala. Jsi sikula. Ted jen, aby se ti imigracaci uz trochu pohli, vid?! Napsala jsem na pedandy. Tak jeste pockame tak dalsich pet dni a pak mozna nekdo odpovi...:o)) Mej se, Luco a moc moc gratuliruju! :o) D.

Okomentovat