Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Air Show

Tento víkend se na naší základně konala velká letecká přehlídka, na kterou byla očekávaná návštěvnost až 100 tisíc diváků!! Kromě letadel byly na programu i vystoupení několika hudebních skupin a ohňostroj, takže o zábavu na víkend postaráno (až na to ukrutné vedro, které to tak trochu kazilo :-)
Foteček jsem pár pořídila, ale ty tryskáče lítali tak rychle, že jsem je nestíhala a v noci mi nějak zlobí foťák, takže z velkého ohňostroje mám vyfocené jen takové ty umíráčky :-)
Tak zatim, a snad zase příští víkend bude co fotit (zatím to vypadá akorát na natírání skříně :-)

0 Komentáře:

Okomentovat