Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Rainbow

Tak nám tady zase celý týden propršel, tudíž se minulý víkend nic moc zajímavého nedělo. Snad to následující dva dny bude lepší, i když předpověď tomu moc nepřeje, už se totiž moc těšíme do místní botanické zahrady. No, když to nevyjde, tak bychom asi šli do planetaria. Tak uvidíme, jak to dopadne. Držte pěsti, za to vám tady dávám duhu, která se nám tady včera udělala :-)
A jak jste si doufám všimli, mám novou dekoraci stránek, takže bych tímto chtěla poděkovat Georgovi, za jeho práci a talent :-)
Škoda, že tomu nerozumí..

0 Komentáře:

Okomentovat