Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Jak si kdo hraje :-)

Tento týden jsme si oba hráli. Georgovo hraní bylo samozřejmě fyzicky mnohem náročnější, ale je chlap, tak už se s tím musí smířit. Od pondělí až do dnešního dne pokračoval v účasti ve válečném cvičení. Dokonce zvládl vyfotit pár foteček, tak jsem jich několik vybrala a přikládám je níže. Zítra by snad měl dostat volno a tak půjdu dělat ten řidičák - takže už bych měla jít dočíst ten manuál :-)


A já jsem si jako obvykle hrála formou mě vlastní a došila jsem závěsy do pokoje pro hosty. Takže teď už nám chybí jen ti hosté :-)

0 Komentáře:

Okomentovat