Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Ložnice

Tak jsem se konečně dokopala k ušití závěsů do ložnice a tudíž přikládám fotečku. Když jsem byla v tom, udělala jsem k tomu i polštářky, aby nám to hezky ladilo :-)
Na fotkách samozřejmě nesmí chybět povlečení, které nám maminka ušila k Velikonocům :-) A můj počítačový koutek jsem, myslím, také ještě nezveřejnila, tak ať víte, odkud vám píšu, volám a posílám fotky :-)


2 Komentáře:

  1. Vorajda řekl(a)...
     

    Uplne hogo fogo! Krasny, skoro jako na zamku! Luci, mockrat diky za cokolady, vcera mi je vecer prinesl Mike z posty. Minulo se to s mym psanim...:o) Jo a Georgovi se nedivim, ze predesle Milky zblajznul, aspon je videt, ze vi, co je dobre! :o) Mejte se, pa...

  2. ..... řekl(a)...
     

    Ahojky... Mas to moc pekny.. Tesime se na dalsi.. K+M :-))

Okomentovat