Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Happy Halloween!!

Tak se zase po nějaké době hlásím, tentokrát už zpátky v USA. Po té, co Dáša přidává jeden příspěvek za druhým jsem se prostě už musela dokopat :-)Tak to tak trošku shrnu, co se dělo za poslední týden.
Minulou středu jsem přiletěla zpátky za Georgem a měla jsem úplně výborný let, protože jsem dostala snad nejlepší místo, co jsem mohla - v první řadě hned za první třídou - takže televizku hned před sebou a spoustu místa na natáhnutí nohou..
Z letiště mě George vzal na večeři do restaurace, která mě už nějakou dobu lákala, a to do hawaiského grilu - no, moc jsme si pochutnali, asi tam zajdem znovu :-)
Pak mě můj milý překvapil tím, jak krásně doma uklidil, to jsem opravdu nečekala - takže to asi chudák bude muset dělat častěji... :-)
No, a jinak jsem tak postupně dovybalila, doprala a už je zase všechno v normálu. Jeli jsme nakoupit nějaké vánoční ozdoby, protože už jsou ve slevě, tak abychom měli ještě z čeho vybírat, než to lidi všechno vybrakují.. Letošní barevná kombinace bude zelená a modrá (já vím, pro blázna je dobrá, ale myslím, že to bude vypadat moc hezky.. )
Také jsme nakoupili nějaká ta cukrátka pro "koledníky" - už jsme je i stihli ochutnat (několikrát), takže možná ještě dneska nějaká dokoupíme :-)
A tady fotečka kousku podzimní výzdoby.

0 Komentáře:

Okomentovat