Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

"Nové" Autíčko

Tak jsme si včera konečně koupili "nové" auto - 2007 Dodge Caliber SXT. Teď už se tedy nebudeme muset bát, že bychom se z delších výletů nevrátili a tak se na nás Dáši těšte :-)
Jinak jsem zase rozesílala nějaké životopisy emailem, ale zatím to vypadá pořád bledě. Dneska jsem se chopila žlutých stránek, obvolala, takže vyrážíme vyplnit nějaké aplikace a rozdat životopisy do dalších tří školek - naštěstí jich je kolem docela dost.

0 Komentáře:

Okomentovat