Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Návštěva

Nějak nám to uteklo a zítra (v neděli) už odlétáme na týdenní návštěvu Georgových rodičů a zbytku rodiny. Oba už se moc těšíme, i když George samozřejmě mnohem víc - oproti mě má už zpakované kufry, mě to ještě čeká spolu s dalšími věcmi.
Už jsme tedy dnes odstrojili stromeček, i když nám to bylo líto, ale do příští neděle by stejně asi opadal. Pro tchána jsem zabalila "zbytek" cukroví, tak snad mu udělá radost - přikládám fotečku.
Takže já letím a znovu se ozvu až se vrátíme :-)

0 Komentáře:

Okomentovat