Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Novinečky

Po týdnu opět zdravím všechny čtenáře a jsem tu s několika novinkami.
Jako první bych snad měla začít s tím, že mi konečně dali tisknout "Zelenou Kartu", takže bych ji měla obdržet do 30 dnů - myslím ale, že to bude dřív. Takže budu mít na dva roky pokoj od imigračáků a pak si budu muset žádat o odstranění "podmínek", což je v podstatě jen formalita kvůli tomu, že když jsem si o rezidenci žádala byli jsme s Georgem svoji méně než dva roky.
George dneska odjel na takový kratší výcvik, vrací se ve čtvrtek, takže si užívám prázdného bytečku. Poklidím, napeču (zbytek teda přinesu do práce, protože bych se pak taky mohla koulet, kdybych to jedla sama :-), půjdu nakoupit a také mám v plánu nějaké to vyrábění. Za oknem svítí sluníčko, tak na mě padla jarní nálada a chtěla bych si udělat nějaký pěkný věnec na dveře. No, a zítra za mnou možná přijde kolegyně z práce Sophia, která je shodou okolností i moje sousedka, a asi někam vyrazíme. Takže takový fajn víkend.

2 Komentáře:

 1. Anonymní řekl(a)...
   

  Ahoj Luci, já mám vyrábění plný brejle :o) To víš, karneval v práci, výzdoba všeho možného i nemožného :o)) No teď jsou před námi Velikonoce, takže začnem zase od začátku a tak je to pořád dokola :o) Joo ale věneček máš moooc hezkej :o) A přeju klidný týden a hezké počasí, tady je krásně, člověk má hned jinou náladu :o) Tak se měj hezky, Milča

 2. Lucie Monroe řekl(a)...
   

  Ahoj Milco, dekuji za vzkazik. To vis, me to vyrabeni v ty skolce asi nestaci :-) Ono toho ti moji prckove stejne nic moc neumi - kdyz jim dam nuzky do ruky, tak pomalu abych se bala o jejich zivot :D Tenhle tyden je Valentyn, takze to budu videt srdicka i ve snu :-))
  Mej se moc hezky, jestli chces, tak treba nekdy prihod nejakou inspiraci na vyrabeni, neco noveho se vzdycky hodi :-)
  Pa, Luci.

Okomentovat