Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Valentýnky

Ještě dodatečně taková drobnůstka, o které jsem se zapomněla zmínit. Ve školce jsme si s ostatními učitelkami dávaly také Valentýnky - nebyla to přímo přáníčka, ale takové malé papírky, na které jsme psaly něco hezkého o té dotyčné osobě. Prostě něco pro potěšení. Takže tady uvádím některé z těch, co jsem dostala já :-)

"Tvořivá, mám ráda, jaká jsi, když jsi s dětmi."
"Tvoje třída je požehnána tím, že o ně pečuješ, stejně tak jako, že rozvíjíš jejich vzdělání."
"Musíme spolu jít nakupovat! Myslím, že jsi skvělá osoba a jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Je s tebou zábava."
"Hodná a velmi milá."
"Jsi výborná učitelka a odvádíš velmi dobrou práci."
"Velmi tvořivá, šikovná."
"Velmi tvořivá a je radost s tebou spolupracovat! Dobrý smích!"

0 Komentáře:

Okomentovat