Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

New Job!

Jelikož jsem se docela činila, mám už novou práci. Vyšlo mi to v té krásné školce, takže už se moc těším. Pozitivní je, že mi budou platit víc, negativní je, že začínám už zítra - pro vás už dneska, ve čtvrtek. Takže jsem přišla o dva dny volna, ale co se dá dělat, už se tam docela těším. Zítra podám víc info a zatím přikládám jednu fotečku, kterou jsem pořídila dneska. Jen tak pro představu.
Jinak si užíváme krásného počasí a včera jsem byla vyzkoušet moje nové kolo, co jsme koupili o víkendu. No, byla to paráda, i když jsem ze začátku byla kapičku nesvá, protože už to taky budou tři roky, co jsem byla naposledy "v sedle" :-) Tady v Oklahomě je to přímo dělaný pro cyklisty - žádný kopce, krásná rovinka všude. Příště bych vám mohla cestou vyfotit nějakou krajinku.. :-)

3 Komentáře:

 1. Annie řekl(a)...
   

  Ahooooj Luci, tak Ti taky napíšu sem:) Ale čtu tě pravidelně!!:) Gratuluju k nový práci!! Tak alespoň budeš mít zábavu s mrňousema:) A děkuju za pochvalu kočarku! Taky to byla práce něco vybrat...je hafo značek a moooc vymožeností a velký cenový rozsah... cca 6-30 tis. z těch drahých se mi ani moc nelíbej, tak jsem šla zlatou střední cestou...Je to jak vybírat auto, ale s tím, že kočár je cenově dostupnej, tak je to těžší...:) Tak až budeš vybírat ty, jsem tu pro tebe:) Co jinak? Nezlobí tě George?

 2. Anonymní řekl(a)...
   

  Přeju hodně štěstí v nové práci! Školka vypadá moc pěkně.
  Sonja, Praha

 3. vousáč řekl(a)...
   

  Tak se taky připojuji ke gratulacím k novému zaměstnání. Z venku vypadá ta školka celkem slušně, doufejme, že k Tobě budou hodní i vevnitř. Pro annie: Myslím, že George je ten poslední, kdo by Lucku zlobil. Ta ho má "zmáknutýho" :-))).

Okomentovat