Vítám všechny své přátele, rodinu i ostatní příchozí. Jak jistě víte, po ukončení střední školy jsem se rozhodla strávit rok v USA, coby Aupair. Osud tomu však přál jinak, po roce jsem se vdala a zůstala v Americe celkem 5 let. 2 roky z toho jsem pracovala jako učitelka v MŠ a před rokem a půl jsem také začala studovat, obor Child Development, neboli Dětský vývoj. Po třech letech manželství se nám 11.února 2010 narodila krásná holčička, Lexie Claire.

Jelikož manžel hned po svatbě vstoupil do amerického letectva, z původního New Jersey jsme se na chvíli stěhovali do Mississippi a pak do Oklahomy, kde jsme si koupili dům a zůstali asi 3 a půl roku. Letectvo s námi mělo ale jiné plány a poslalo nás na čtyři roky do Německa, konkrétně leteckou základnu Spangdahlem. Volné chvíle trávím šitím a následným prodejem dětských oděvů a doplňků.

Jak se máme, co děláme :-)

Zase jsem to minulý týden nějak nestihla, takže mám co dohánět. Vcelku ale nic zas tak moc nového není. Minulou sobotu jsme s Georgem šli na Barbecue, které pořádala jeho letka jako rozloučení před nasazením. Bylo to docela prima, ale bohužel jsem zapomněla foťák, takže "dokumentaci" žádnou nemám :-)
Ve školce máme tyto dva týdny téma Oceán, takže přidávám fotečku, jak jsem se s dětmi vyřádila.
Co se počasí týče, je to tu blázinec - jeden den třicítky, druhý den tornádo a tak pořád do kolečka. Dalo by se to vyjádřit místním rčením: If you don't like the weather, stick around, it will change. - Jestli se vám nelíbí počasí, zůstaňte, změní se. Ve čtvrtek jsme měli obrovské krupobití - až nám to poničilo auto - máme ďolíčky po celé kapotě a střeše - ale spousta lidí je na tom ještě hůř - mají rozbitá i skla a podobně.
V pátek večer jsme šli s Georgovými kamarády na večeři a do kina na IronMana. K tomu bych se vyjádřila asi takhle - ty dva koktejly byly znát (po devíti měsících bez alkoholu) a tudíž jsem si první část filmu zdřímla :-) Ale druhá půlka byla dobrá :-)
Včera jsme si udělali menší výlet do Prahy na Koláčový festival, odkud přidávám také pár foteček. Českého tam bylo málo, všechno to bylo hodně "poameričtělý" a v každém českém nápise měli chybu, ale to je jim asi jedno :-) Kroje měli hezký, akorát si nějak nepamatuji, že by ptačí tanec byl částí Besedy :-)))


0 Komentáře:

Okomentovat